Pirmasis vizitas

Kaip pasiruošti pirmam vizitui?

Pirmąjį paciento vizitą „Gražių šypsenų namų“ klinikoje įprastai sudaro apžiūra ir po jos sekanti individuali konsultacija, kurios metu aptariama burnos sveikatos būklė ir tolimesnės gydymo galimybės.

Dažnu atveju burnos higienos procedūra ar gydymas gali būti pradedamas iš karto po apžiūros. Esant sudėtingiems ligos atvejams, gydytojas sudaro gydymo planą ir paskiria vizitą tolesnėms procedūroms.

Siekiant užtikrinti, kad jūsų vizitas būtų kuo sklandesnis ir efektyvesnis, kviečiame atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus.

Atmintinė prieš vizitą:

  • Pirmą kartą lankantis klinikoje atvykite 10-15 min. anksčiau, kad galėtumėte užpildyti sveikatos anketą ir sudaryti sutartį su odontologijos klinika.
  • Konsultacijos metu pateikite turimas rentgeno nuotraukas ir šiuo metu vartojamų vaistų sąrašą. Taip padėsite savo gydytojui greičiau ir tiksliau nustatyti problemą.
  • Jei turite sveikatos sutrikimų, kurie gali sukelti komplikacijas (diabetas, padidėjęs kraujospūdis, dirbtiniai širdies vožtuvai ar sąnariai, reumatas ir kt.) arba jei šiuo metu vartojate kokius nors vaistus (širdies vaistai, aspirinas, antikoaguliantų terapija ir kt.), prieš procedūrą įspėkite gydytojus.
  • Visus pacientus iki 18 metų turi lydėti vienas iš tėvų ar globėjų.
  • Jei turite KTLK (Kauno teritorinės ligonių kasos) pažymą apie teisę gauti dantų protezavimo paslaugą, praneškite apie tai.

Rentgenologinis tyrimas

Jei ankstesnis odontologas darė jūsų rentgeno nuotraukas, galite paprašyti, kad jos būtų persiųstos mūsų kabinetui, arba atsivežti jas patys. Prireikus papildomų rentgeno nuotraukų, jas padarysime mūsų klinikoje.