2010 metų vasarą Birštone atvėrė duris odontologijos klinika „Gražių šypsenų namai”. Nuo pirmosios dienos pagrindiniu „Gražių šypsenų namų“ komandos principu tapo aukšta kokybė, kurią pasiekti įmanoma tik suderinus akademines žinias ir moderniausias odontologijos technologijas.

Komandoje dirba daugiau nei 15 metų patirtį sukaupę bei nuolat tobulėjantys odontologai, kurie gilina savo žinias įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir stažuotėse Europoje.

Klinikoje sumontuota pažangiausia  kompiuterizuota odontologinė įranga, kuri pasižymi ypatingu patogumu ne tik gydytojui, bet ir pacientui. Taip pat įdiegta naujausia skaitmeninė rentgeno diagnostinė aparatūra, o naudojamos tik šiuolaikiškos aukščiausius reikalavimus atitinkančios odontologinės medžiagos.

„Gražių šypsenų namų“ specialistų komandos tikslas – suteikti pacientams bet kurios srities odontologinę pagalbą. Kiekvienas apsilankęs klinikoje pajus, kad čia kuriama jaukumo, rūpestingumo ir išskirtinio medikų dėmesio pacientams atmosfera.

Moderni odontologinė įranga suteikia galimybę teikti įvairias paslaugas: dantų; dantų kanalų gydymo; protezavimo (dantų plokštelės, lanko atraminiai protezai, pavieniai vainikėliai, tiltiniai protezai); chirurgines procedūras burnos ertmėje (pieninių, nuolatinių ir protinių dantų rovimas, dantenų korekcija, burnos pasaitėlių plastika, sinuso pakėlimo operacijos, žadikaulio rekonstrukcijos ir kt.); dantų implantacijos; vaikų dantų gydymo.

Klinikos gydytojų tikslas – gydyti ne tik ligas, pasireiškiančias burnos ertmėje, bet ir užkirsti kelią joms atsirasti. Daug dėmesio skiriama dantų ligų profilaktikai, profesionaliai burnos higienai (ji atliekama ultragarsu, instrumentais, dantys poliruojami sodapute (oro abrazijos būdu), specialia poliravimo pasta, jautrūs dantys gydomi fluoro preparatais); taip pat atliekamas dantų balinimas; rentgeno diagnostika (naudojant specialų skaitmeninį daviklį nuotrauka iš karto matoma kompiuterio ekrane: galima koreguoti joje esantį vaizdą; procedūros metu gaunamas minimalus rentgeno spindulių kiekis, palyginti su įprastu rentgeno aparatu); diagnostika burnos kamera „Soprolife“. Klinikoje atliekamos procedūros diodiniu lazeriu (dantų balinimas, temporomandibuliarinio sanario skausmų gydymas, herpes, alveolito, perikoronarito gydymas, chirurginės procedūros ir t.t.).