Teikiamos paslaugos

Profesionali burnos higiena

Dažnai skubėdami neskiriame pakankamai dėmesio savo burnos higienai. Vis tik, norint ilgai išsaugoti sveikus ir gražius dantis, būtina juos deramai prižiūrėti, o tam dažnai ir nepakanka įprasto dantų šepetuko. Dėl nepakankamos priežiūros pradedame burnoje jausti blogą kvapą ar skonį, ant dantų paviršiaus gali pradėti kauptis bakterinis apnašas. Jo laiku nepašalinus, šis apnašas gali virsti dantų akmenimis, o susikaupusios bakterijos ilgainiui sukelia ir sunkesnes dantenų ligas, kurių gydymas gali būti ilgas ir brangus.

Norint išvengti šių problemų, rekomenduojama reguliariai atlikti burnos higienos procedūrą ir pašalinti susikaupusį minkštą apnašą bei kietus dantų akmenis. Priklausomai nuo paciento dantenų ir dantų būklės, procedūrą atlikti reikėtų 1 ar 2 kartus per metus. Kviečiame apsilankyti „Gražių šypsenų namų“ klinikoje, kur jums atliksime profesionalią burnos higieną.

Kada reikia atlikti burnos higieną?

  • Norint prevenciškai išvengti burnos ertmės ligų;
  • Prieš pradedant chirurginį gydymą ir implantavimą;
  • Prieš pradedant odontologinį gydymą;
  • Pacientams atliekantiems dantų ortodontinį gydymą;
  • Prieš dantų balinimo procedūras.

KAINOS

Profesionali burnos higiena (dantų akmenų šalinimas ultragarsu ir instrumentais, dantų poliravimas oro abrazijos būdu, dantų poliravimas pasta)Nuo 50€
Dantų padengimas fluoro laku (vieno danties)Nuo 5€
Nuolatinių dantų vagelių padengimas silantu (vieno danties)10€

Specialistai

Agnė Umbraziūnė

Griedrė Martinavičienė