Apie mus

Nuo pirmosios dienos pagrindiniu suburtos medikų komandos darbo principu tapo aukšta kokybė, kurią pasiekti įmanoma suderinus akademines žinias ir moderniausias odontologijos technologijas. 

Komandoje dirba 16 metų patirtį sukaupę odontologai, nuolat besitobulinantys ir gilinantys savo žinias seminaruose Lietuvoje ir stažuotėse Europoje. Odontologijos klinikoje sumontuota pažangiausia amerikiečių gamybos kompiuterizuota odontologinė įranga. Ji pasižymi ypatingu patogumu ne tik gydytojui, bet ir pacientui. Taip pat įdiegta naujausia skaitmeninė rentgeno diagnostinė aparatūra. Klinikoje naudojamos tik šiuolaikiškos aukščiausius reikalavimus atitinkančios odontologinės medžiagos.

„Gražių šypsenų namų“ specialistų komandos tikslas – suteikti pacientams bet kurios srities odontologinę pagalbą. Kiekvienas apsilankęs klinikoje pajus, kad čia kuriama jaukumo, rūpestingumo ir išskirtinio medikų dėmesio pacientams atmosfera. Moderni odontologinė įranga suteikia galimybę teikti įvairias paslaugas: dantų, dantų kanalų gydymo; protezavimo (dantų plokštelės, lanko atraminiai protezai, pavieniai vainikėliai, tiltiniai protezai); chirurgines procedūras burnos ertmėje (pieninių, nuolatinių ir protinių dantų rovimas, dantenų korekcija, burnos pasaitėlių plastika, sinuso pakėlimo operacijos, žadikaulio rekonstrukcijos ir kt.); dantų implantacijos; vaikų dantų gydymo. Klinikos gydytojų tikslas – gydyti ne tik ligas, pasireiškiančias burnos ertmėje, bet ir užkirsti kelią joms atsirasti. Daug dėmesio skiriama dantų ligų profilaktikai, profesionaliai burnos higienai (ji atliekama ultragarsu, instrumentais, dantys poliruojami sodasrove (oro abrazijos būdu), specialia poliravimo pasta, jautrūs dantys gydomi fluoro preparatais); taip pat atliekamas dantų balinimas; rentgeno diagnostika (naudojant specialų skaitmeninį daviklį nuotrauka iš karto matoma kompiuterio ekrane: galima koreguoti joje esantį vaizdą; procedūros metu gaunamas minimalus rentgeno spindulių kiekis, palyginti su įprastu rentgeno aparatu); diagnostika burnos kamera „Soprolife“. Klinikoje atliekamos procedūros diodiniu lazeriu (dantų balinimas, temporomandibuliarinio sanario skausmų gydymas, herpes, alveolito, perikoronarito gydymas, chirurginės procedūros ir t.t.). 

„Gražių šypsenų namuose“ dirbančių specialistų rūpestis – suteikti savo pacientams visa, kas šiandien odontologijoje sukurta geriausio – nuo modernia, aukščiausius reikalavimus atitinkančia medicinos įranga teikiamų odontologinių paslaugų iki saugaus psichologinio mikroklimato sukūrimo bet kokio amžiaus pacientams.

Galerijos

Atsiliepimai

Labai maloni aplinka ir gydytojai. Ačiū


Romas Kazakevicius

Žiūrėti kita